День Єднання в Дроздівській гімназії

В Дроздівській гімназії – початковій школі, День єднання почався із прослуховування Гімну України, відбулось урочисте підняття прапора, запуск кульок миру та піднесення патріотичного настрою учнів та педагогів.

Наразі єдність – це наша найпотужніша зброя. Зараз, як ніколи, ми маємо стояти пліч-о-пліч один із одним і не дати ворогу здолати незламний дух і волю незалежної нації. Пам’ятайте, що держава – це не тільки територія, це не лише цифри у звітах. Сила країни – у єдності українських земель, а сила народу – у єдності людей. Сьогодні ми, як ніколи, об’єднані вірою, любов’ю і прагненням кращого майбутнього нашої батьківщини. Тільки разом ми зможемо подолати всі ті труднощі, перемогти ворога і нарешті здобути справедливий мир. Нехай 16 лютого оголошений, як День єднання, стане ще одним приводом сказати всьому світові, а головне – один одному: ми разом, і ми єдині. Слава Україні!

Посилання на відео з проведених заходів в школі: https://youtu.be/XZuYd-F5PAA https://youtu.be/rKegm91ZT3I https://www.youtube.com/watch?v=-BLmhA3exoU

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *