З ініціативи нашого учнівського самоврядування та рою «Патріоти» у нашій школі відбувся благодійний «Різдвяний ярмарок» де учні збирали кошти для Збройних Сил України! Дякуємо всім учасникам за участь та розуміння важливості нашої справи, адже наша допомога – це шана та вдячність нашим військових, які безстрашно стоять на захисті нашої країни. Ця подія стала не лише збором коштів, але й важливим форумом для об’єднання спільноти навколо спільної мети – допомогти тим, хто в цьому потребує. Віримо у наших захисників! Дякуємо за можливість навчатися! Та віримо у ПЕРЕМОГУ! Слава Україні!
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/413834270_1592126304882609_3750811165789345007_n-1024x768.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/413800243_1592126291549277_3497522287626222480_n-1024x768.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/413838602_1592126281549278_5131035988017830735_n-1024x768.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/413791573_1592126241549282_8457086962529021843_n-1024x768.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/413803726_1592126381549268_9182467315988185027_n-1024x768.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/413863283_1592126264882613_7998752239674002902_n-1024x768.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/413790722_1592126338215939_1416410791774377613_n-1024x576.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/413786657_1592126344882605_6124818239022802521_n-1024x768.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/413809909_1592126331549273_1395582121232364562_n-1024x768.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/413842696_1592126224882617_6700998606985121398_n-1024x768.jpg)