З 25 листопада по 10 грудня 2023 року з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок у школі проходила Всеукраїнська акція “16 днів проти насилля” . Протягом даного періоду у Дроздівська гімназії були проведені виховні заходи, тематичні години щодо профілактики домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми, булінгу (цькування), кібербулінгу, секстину, торгівлі людьми та захисту прав людини.
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2023-12-20_09-41-54-381-768x1024.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2023-12-20_09-37-26-070.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2023-12-20_09-38-31-196-1024x768.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2023-12-20_09-40-09-229-1024x771.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2023-12-20_09-39-35-613-768x1024.jpg)