Краса в хустині нашій споконвічна,
Як і душа, що з піснею жила.
Бо в українок і душа лірична,
У ній багато сонця і тепла.
7 грудня в Україні відзначають свято- День української хустки.Сьогодні в Дроздівській гімназії вшановували її Величність -Хустку- самобутній символ українського народу. Учасники гуртків ‘Українська світлиця”, “Джура”, “Котигорошки” та танцювано- хореографічного створили неперевершену атмосферу, в яку із задоволенням поринули разом з глядачами.
На сцені відбувалися чарівні речі з Хусткою. Тут були вірші, пісні і танці , а також майстер – клас по зав’язуванню хусток. Згадали і історію , як саме і коли хустка потрапила до України.
Було дуже цікаво, пізнавально і весело.Дякуємо всім учасникам!Ви – неперевершені.
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-07_13-30-53-650-768x1024.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-07_13-30-59-461-768x1024.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-07_13-31-00-949-768x1024.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-07_13-30-56-063-1024x768.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-07_13-30-56-533-1024x768.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-07_13-31-03-096-1024x768.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-07_13-30-58-162-1024x768.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-07_13-30-50-988-1024x768.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-07_13-30-54-886-1024x768.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-07_13-30-54-079-768x1024.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-07_13-31-07-319-768x1024.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-07_13-30-53-398-768x1024.jpg)