Нехай великий Чудотворець Миколай принесе у ваше життя добро, світло і любов. Нехай він збереже вас, де б ви не були. Нехай він вбереже від бід і допоможе в будь-якій праведній справі. Бажаємо, щоб ваше життя завжди була наповнене добром, змістом, успіхом і благополуччям. Зі святом!
У Дроздівську гімназію на свято завітав Святий Миколай, приніс дітям багато щастя та позитиву, разом танцювали, співали пісень, грали в ігри та розповідали віршики. Святий Миколай зі своїми янголятами також проходив по класах і дарував подарунки дітям та розважав, створивши їм атмосферу свята та радості, адже навіть в такі страшні часи, наші діти мають право на свято завдяки нашим захисникам.
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_5442673611254125109_y-1024x769.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_5443031193051320648_y-1024x766.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_5443031193051320651_y-1024x766.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_5445376850785327445_y-1024x769.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_5445376850785327447_y-1024x769.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_5445376850785327451_y-769x1024.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_5445376850785327455_y-1024x769.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_5445376850785327456_y-1024x769.jpg)