Нещодавно в нашій школі,було проведено бесіду з учнями гімназії на тему “Мінної безпеки” висловлюємо вдячність тренерам ГО “Ліга офіцерів” за якісне проведення інформування учнів основним правилам мінної безпеки у межах проєктної діяльності Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Діти були дуже зацікавлені представленою інформацією, отримали нові знання те емоції з цієї важливої теми у сучасному житті, звичайного українця,коли на нашій території триває війна і кожен невірний крок,може бути трагічним.
Разом до перемоги!🇺🇦 Незважаючи на всі випробування,ми обов’язково все витримаємо і буде перемога на нашій рідній землі 💙💛 Слава Україні! 🇺🇦
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_5395700155233195481_y-1024x769.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_5395700155233195480_y-1024x769.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_5395700155233195474_y-1024x769.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_5395700155233195479_y-1024x769.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_5395700155233195478_y-1-1024x769.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_5395700155233195477_y-1-1024x769.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_5395700155233195476_y-1-1024x769.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_5395700155233195475_y-1-1024x769.jpg)