17 листопада Терезинська гімназія-початкова школа приймала учнівські команди 5-6 класів та 8-9 класів Дроздівської гімназії-початкової школи, учасників ІІІ етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць «Шкільні ігри». Одна із цілей проведення заходу це популяризація активного дозвілля та залучення дітей до здорового способу життя. Участь брали 4 команди. Змагання судило журі в складі: Головний суддя – Шпуганич Аделіна, а також члени журі – Герасименко Максим та Синчук Інна.
За результатами змагань місця розподілилися наступним чином:
5-6 клас
І місце – Терезинська гімназія-початкова школа
ІІ місце – Дроздівська гімназія-початкова школа
8-9 клас
І місце – Дроздівська гімназія-початкова школа
ІІ місце – Терезинська гімназія-початкова школа
Сьогодні також відбувся дебют нашої новоствореної волейбольної команди юнаків 8-9 класу. Вітаємо учасників і переможців змагань, зичимо міцного здоров’я та не втрачати цікавості до рухової активності у житті!
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-18_14-48-26-1024x1024.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-18_14-28-17-1024x1024.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-18_14-28-17-2-1024x1024.jpg)