06.11.23 учні 2 класу Дроздівської гімназії – початкової школи завітали до навчально – методичного центру 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Під час екскурсії діти повторили правила пожежної безпеки, дізналися про основні причини виникнення пожеж та їх наслідки. Учні прослухали бесіду:″Правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.″ Екскурсовод розповідала учням захоплюючі історії про ліквідацію великих пожеж та легендарних вогнеборців, героїчні вчинки яких назавжди залишаться в історії пожежної охорони Білої Церкви.
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-06_13-48-59-287-1024x768.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-06_13-49-54-610-768x1024.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-06_13-55-57-894-768x1024.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-06_13-49-15-461-768x1024.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-06_13-48-43-853-768x1024.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-06_13-55-31-091-768x1024.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-06_13-48-31-995-1024x768.jpg)