02.06.2023 року в Дроздівській гімназії – початковій школі відбулося свято випуску учнів з початкової школи! Учні 4 класу влаштували справжнє свято, співали пісні, вивчили танець та дякували вчителям за здобуті знання.
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_5190841833100528225_y-768x1024.jpg)
02.06.2023 року в Дроздівській гімназії – початковій школі відбулося свято випуску учнів з початкової школи! Учні 4 класу влаштували справжнє свято, співали пісні, вивчили танець та дякували вчителям за здобуті знання.