![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_5420605502351592759_y-2-768x1024.jpg)
Учні Дроздівської гімназії -початкової школи, прослухали на виховних годинах правила дорожнього руху, розібрали певні задачі,як діяти і різних дорожніх ситуаціях і провели теоретичні та практичні заняття, для кращого засвоєння матеріалу.
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_5420605502351592758_y-1-768x1024.jpg)
Учні Дроздівської гімназії -початкової школи, прослухали на виховних годинах правила дорожнього руху, розібрали певні задачі,як діяти і різних дорожніх ситуаціях і провели теоретичні та практичні заняття, для кращого засвоєння матеріалу.