Учасники гуртка “Образотворче мистецтво” підготували виставку своїх робіт, виставка відкрилась 15.05. і буде радувати всіх учнів своєю красою, такою патріотичною надією і задумом! Дякуємо учасникам та організаторам за створену красу.
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_5406751904949717960_y-768x1024.jpg)
Учасники гуртка “Образотворче мистецтво” підготували виставку своїх робіт, виставка відкрилась 15.05. і буде радувати всіх учнів своєю красою, такою патріотичною надією і задумом! Дякуємо учасникам та організаторам за створену красу.