9 та 10 березня прийнято називати Шевченківськими днями. Щороку в ці весняні дні ми вшановуємо пам’ять Т. Г. Шевченка – Великого Сина українського народу. Все життя він боровся за суверенітет своєї країни, за українську мову, традиції свого народу, мріяв , щоб українці були щасливими. За що, власне, бореться і сьогодні наш мужній, стійкий, непохитний український народ.
Сьогодні в Дроздівській гімназії було проведено літературно- музичну композицію ” Уклін тобі, поете, Великий наш Пророче”.Учні школи- учасники гуртка “Котигорошко”(керівник- Синчук І. О) та театрального гуртка “Українська світлиця( керівник -Кизим О. М.) пригадали основні віхи життя поета, читали вірші поета та про поета та інсценізували уривки з його творів.
Дорогі друзі, любіть Україну, як любив її поет,бережіть, як берегли діди і прадіди. Учіться, шануйте батьків, живіть дружно- так,як учив Т. Г. Шевченко.
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-10_17-18-01-920-1024x768.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-10_17-18-02-357-576x1024.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-10_17-18-02-753-1024x576.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-10_17-18-03-651-768x1024.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-10_17-18-04-163-1024x576.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-10_17-18-04-562-1024x576.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-10_17-18-04-987-1024x576.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-10_17-18-06-230-1024x576.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-10_17-18-07-357-1024x576.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-10_17-18-07-790-1024x576.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-10_17-18-08-375-1024x576.jpg)