Кохання в наших серцях, потрібно вміти його відчувати і ділитися з оточуючити, адже все прекрасне в тобі самому! Учні Дроздівської гімназії поділилися символом кохання у ень закоханих- Валентинками, а нам ангелик їх передав отримувачам!
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_5449480601842338448_y-768x1024.jpg)
Кохання в наших серцях, потрібно вміти його відчувати і ділитися з оточуючити, адже все прекрасне в тобі самому! Учні Дроздівської гімназії поділилися символом кохання у ень закоханих- Валентинками, а нам ангелик їх передав отримувачам!