Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Метою акції є привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. У рамках акції «16 днів проти насильства» в Дроздівській гімназії були проведені тренінгове заняття "Ми проти насилля" та години спілкування "Ми за світ проти насилля"
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-04_18-05-48-759-1015x1024.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/зображення_viber_2022-12-04_18-06-05-189-1024x768.jpg)