До Дня ЗСУ учні Дроздівської гімназії – початкової школи взяли участь в онлайн – конференції присвяченій цьому святу. Під час зустрічі презентувалась історія створення, становлення та розвитку Збройних Сил України. Діти та учнівська молодь мали можливість безпосередньо поспілкуватися із українськими військовими, привітати їх з професійним святом, дізнатися важливу та актуальну інформацію про діяльність ЗСУ щодо захисту Батьківщини!З Днем Збройних сил України!!!
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/Collage_20211208_095908-819x1024.jpg)