В Дроздівській гімназії проводилася акція “Зростаємо разом”, яка реалізується в рамках екологічного проєкту Президента України Володимира Зеленського “Зелена країна”. Учні 1-х, та 3-4-х класів посадили за два дні 13 вазонів. Для першокласників старші гімназисти провели справжній майстер-клас по садінню вазонів разом з керівником гуртка. В багатьох учнів виникло бажання посадити вазон чи дерево і біля свого дому. Зробили добру і корисну справу! Молодці!
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/Collage_20211129_093155-7-596x1024.jpg)