10 вересня в Дроздівській гімназії – початковій школі було проведено ауцію дл Всесвітнього дня запобігання суїциду “Ми обираємо життя”. Мета акції: профілактика суїцидального ризику в шкільному середовищі.
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/241291363_367209095101141_2529044048762795896_n.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/241390223_925304648333662_1568703319341092946_n-1.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/241309328_555187642430425_5579597919797654900_n.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/242226698_255986553090164_6820157507865496802_n.jpg)
10 вересня в Дроздівській гімназії – початковій школі було проведено ауцію дл Всесвітнього дня запобігання суїциду “Ми обираємо життя”. Мета акції: профілактика суїцидального ризику в шкільному середовищі.