![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339583968_525950059737014_3053032982223240092_n-1024x1024.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339119043_1322614398323888_8104763523277338217_n-1024x576.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339424267_955733975599530_6633046674474613732_n-1024x576.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/338898317_951528745856718_2008701661196209323_n-1024x512.jpg)
![](http://drozdy.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339701996_1309571756288825_893137631572947062_n-1.jpg)
24 березня 2023 року у Дроздівській гімназії-початковій школі була проведена «Ліга дружніх» – І етап Київського обласного фізкультурно-оздоровчого заходу «Учнівська ліга «Здорова Україна».
Головна мета заходу – мотивація учнівської молоді до здорового та активного способу життя, щоденної рухової активності
В «Лізі Дружніх» взяли участь учні нової української школи – п’ятикласники Дроздівської гімназії-початкової школи. Вони змагалися в таких видах спорту як, доджбол, бадмінтон, футзал. Також діти мали можливість в ігровій формі показати свої швидкість, спритність та силу за допомогою естафет.
Вчитель фізичної культури: Шпуганич Аделіна Сергіївна