День української писемності

Мова – безцінний скарб нашого народу. Вона дана людині як дар Божий, щоб вона могла висловлювати свої думки, бажання, мрії. Кожного року в нашій школі відзначаємо День української писемності, як свято, що вшановує народження письма, слова, мови.

За доброю традицією у нашій школі пройшов Тиждень української мови, який урочисто відкрили 9 листопада. Він був насичений різними творчими заходами.

Дуже колоритним видався конкурс «Юна україночка», у якому змагалися дівчатка 2-4 класів. Учитель української мови, Криворот Світлана Петрівна, підготувала для учасниць цікаві конкурси. Україночки дуже гарно виглядали в національному вбранні, цікаво розповіли про себе, змагалися щодо приготування кращої української страви. Найбільше запам’яталися конкурси    «Мій талант» та зав’яжи мені хустину». Переможницею конкурсу стала учениця 4 класу Влодко Катерина, ІІ місце Мишко Олександра, ІІІ – Голубенко Віолетта.

16 листопада учні школи взяли участь у мовознавчому квесті. Команди 9, 10, 11, класів намагалися як найшвидше відгадати закодовані маршрути та правильно виконати цікаві завдання з української мови. Як зізналися учасники квесту,  це зробити було не так просто, потрібно було діяти швидко, зібрано, творчо і вміло, але всім дуже сподобалося. Учні школи в цей час зібралися в актовій залі на заочну екскурсію «Від мови, явища космічного, до рідної, простої, звичної…». Потім усі дружно вітали учасників квесту.