Київщина козацька

14 жовтня кожного року увесь християнський світ з глибокою любов’ю, вдячністю і надією святкує День Покрови Пресвятої Богородиці.
Це  свято Покрови було найбільшим святом для наших предків – козаків, та залишається визначною датою і для нинішнього молодого покоління.

 Традиційно в переддень великого християнського свята 12 жовтня цього року у Кучаківській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені гетьмана Івана Сулими відбулася ІІІ обласна історико- краєзнавча конференція «Київщина козацька». До участі у заході були запрошені 130 учасників обласної історико-краєзнавчої експедиції «Київщина козацька», роботи яких стали переможцями районних та міських етапів та були представлені на обласному етапі. Білоцерківський район на цьому турнірі представляв рій «Патріоти» Дроздівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. Краєзнавчо-пошукова робота

«Прокленуть мене нині, але завтра благословити стануть», про життєвий шлях нашого земляка – славного гетьмана Івана Мазепи, яку представляв Шевченко Богдан, посіла ІІІ місце на цьому обласному турнірі.

В нагороду команда отримала сертифікати учасників конференції та грамоту за ІІІ місце від Київської обласної державної адміністрації департаменту освіти і науки. Вітаємо наших юних «Патріотів» та бажаємо їм подальших успіхів та перемог.69410471

15948722