День відкритих дверей в КНУКіМ

24 січня учні 11 класу отримали можливість відвідати Київський національний університет культури і мистецтв.

Перед учнями виступили викладачі та студенти з профорієнтаційною презентацією. Учні дізналися про переваги навчання в даному університеті, а також про специфіку навчання на факультетах. Увагу учнів звернули на той факт, що лише в цьому університеті вони матимуть можливість здобути такі спеціальності: хореографія, музичне мистецтво, дизайнер одягу, дизайнер середовища, дизайнер – графік.

Старшокласникам розповіли про перемоги студентів університету на різноманітних олімпіадах і конкурсах всеукраїнського, міжнародного та світового рівнів.

Викладачі вузу також представили факультети і розповіли про підготовчі курси, окремо спинились на питаннях підсумків минулорічної вступної кампанії, специфіки електронної форми подачі документів.

В ході зустрічі школярі детальніше дізналися про специфіку та можливості майбутніх професій, організацію навчального процесу, різні види практик та перспективи працевлаштування, життя і дозвілля студентів.

На завершення ректор університету Михайло Михайлович Поплавський подякував учням і вчителям за візит, побажав молодим людям успіху на шляху до здобуття знань і якісної освіти та висловив сподівання на подальшу активну співпрацю.