Вітаємо наших переможців!

Прихильники волейбольного м`яча, 18 лютого зібралися у спортивному залі  Узинської  загальноосвітньої школи №1 , для проведення фінальних змагань з волейболу серед збірних команд шкіл Білоцерківського району. Фінальним змаганням передували зональні змагання, де по одній кращій команді з кожної четвірки, як у хлопців, так і у дівчат вийшли у фінал.

У захоплюючому фіналі за І-ІІ місце зустрілися дівчата з Дроздівської щколи та Терезинського НВО. Переможцями стала команда дівчат Дроздівської ЗОШ. друге місце – команда Терезинського НВО, а ІІІ місце здобула команда Фурсівської ЗОШ.

Серед юнаків у  фінальній грі за перше місце зустрілися учні знову ж таки учні Дроздівської та Терезинського. Перше місце посіли юнаки Дроздівської щколи, другими стали команда Терезинського НВО, а ІІІ місце здобула команда Піщанської школи.

Команди переможці і призери були нагороджені кубками та дипломами відділу освіти Білоцерківської райдержадміністрації. Кращим гравцем було  визначено  учняДроздівської школи серед юнаків – Семеняченко Артура.