Новини

Всеукраїнський день психолога

23 квітня українська спільнота традиційно відзначає Всеукраїнський день психолога. Психологія – це наука, що вивчає процеси та закономірності психічної діяльності, що проявляються у відчуттях, сприйнятті, уявленні, мисленні, почуттях та інших психічних процесів.

В Україні психологія розвивається як частина світової психологічної науки.

Психологія вивчає закономірності формування і розвиток психіки, потреб, інтересів, звичок, здібностей, темпераменту і характеру людини. Тобто індивідуальні особливості особистості.

Психологічна наука поділяється на низку спеціалізованих галузей. Наприклад, є загальна психологія – вона вивчає загальні закономірності відображальної і пізнавальної діяльності. Є психологія дитинства – вона вивчає формування дитячої психіки, її якісні і кількісні особливості. Є педагогічна психологія, медична, навіть зоопсихологія, космічна психологія і декілька десятків інших розгалужень психології.

Варто підкреслити, що психологія як наука походить від нерозривної єдності психічного і соматичного, із тісної взаємодії особистості з навколишнім середовищем, розуміє психіку як продукт діяльності високоорганізованої матерії – людського мозку. Відображаючи об’єктивну існуючу реальність, психічна діяльність людини перетворює оточуючий світ.

Стоп БУЛІНГ

https://drive.google.com/open?id=1txPLHWpOK-PghmlKpUL_nxdPoGWqfR-q

https://drive.google.com/open?id=1BpIL2xl9Q2-BZnZx-v5-dMoOhFd9cYQo

Download (DOCX, 437KB)

Download (DOCX, 20KB)

 

Тиждень дитячого читання

Download (DOCX, 32KB)

До уваги батьків!

19.02.2020 року в приміщенні Дроздівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбудеться виїздний прийом громадян начальником відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації Бабенко В.В.

Час прийому: 12.00 – 13.00

День знань

1 вересня – День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання – це все про одне із найважливіших шкільних свят.
2 – го вересня Дроздівська школа святкувала День знань. В цей день  лунали привітання та теплі слова. Звучали пісні про рідну школу. Вчителі, гості, батьки та рідні бажали  школярам успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! А також особливу увагу приділяли  тим, для кого перший дзвоник дійсно пролунав вперше, а для кого – востаннє.

Школо наша, школо,
Приголуб нас, мила,
Пригорни усіх нас, Як голуб під крила.
Ти нас всіх навчиш,
Як у світі жити,
Як зло обминати,
А добро чинити.
Бджілоньки на квітах,
Дітоньки – до школи,
Там збирають мудрість,
Як мед у полі бджоли.

 

Зарахування учнів до першого класу

ЗАКРИТТЯ ТАБОРІВ “СОНЕЧКО” ТА “МАЛЕНЬКА ПТАШКА”

Святкова лінійка створила теплу атмосферу прощання з табірною зміною. Мешканці таборів отримали нагороди і подарунки.

Відпочинок неймовірно сподобався дітям, адже кожного дня були нові завдання, змагання та конкурси. Діти отримали безліч неймовірних вражень та яскравих емоцій, які будуть супроводжувати їх усе літо.

День Соборності України

День собо́рності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році

22 січня в Дроздівській загальноосвітній школі відзначали сторіччя Дня Соборності України.

Учні 5 та 9 класів підготували цікавий виступ. До уваги всієї школи був представлений фільм  з яскравими моментами історичних подій. Учнівське самоврядування залучило всіх учнів та вчителів до святкового флешмобу єднання.

Новий рік

 

Новорічні свята –чарівні. У переддень Нового року, 25 та 26 грудня 2018 року,для учнів 1-11 класів в актовій залі нашої школи відбулося новорічне свято.Саме з цього часу  ми всі знову починаємо вірити в казку,сподіваємося на щасливі зміни і,затамувавши подих,загадуємо бажання.А щоб ці бажання справдилися,учням  нашої  школи  потрібно було підготувати казкову атмосферу –прикрасити новорічну ялинку,актову залу сніжинками , гірляндами та іграшками.Саме новорічна ялинка- найголовніший атрибут Нового року.

В цей день у всіх учнів ,вчителів та батьків був передсвятковий настрій,відчуття казки та чогось чарівного-новорічного.Святкування Нового року у стінах школи проходили у 2 зміни: 1-4 класи,5-11 класи.Для учнів нашої школи відбувався спектакль «Новорічні пригоди».Учні підготували казкову,костюмовану постанову, де під музичний супровід відбувались казкові дійства.Чудова вистава була підготована Кизим Оксаною Миколаївною та юними учасниками театрального гуртка «Маска».Вистава мала святкову феєричну програму з новорічним сюжетом ,конкурсами,піснями та хороводами.Крім того учні початкових класів не хотіли залишитись осторонь і підготували свої новорічні виступи:пісні,танці .

Цьогорічні свята запам’ятаються як дітям,так і вчителям нашої школи.

День Святого Миколая

Іде через віки Україною добрий Святий Миколай. Здавна його свято — особливе, хвилююче, казкове, яке вже давно вийшло із суто релігійного спрямування та стало воістину всенародним. Адже завжди цього дня малюки (та й чимало дорослих) знаходять під подушкою подарунки від свого найулюбленішого Святого. 19 грудня – день святого Миколая. Це найулюбленіший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов’язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик.

Учні 6 класу на чолі з класним керівником  Тулуманом Станіславом Володимировичем  інсценізували казку «Пригоди Святого Миколая»(на новий лад).Глядачі, затамувавши подих, уважно слухали акторів та гучно аплодували. У їхніх очах можна було побачити захоплення персонажами, яким допомогло увійти у ролі виразне декламування та костюми. Роль Святого Миколая зіграв Станіслав Володимирович. Він дуже гарно та переконливо зіграв дану роль.