Новини

День знань

1 вересня – День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання – це все про одне із найважливіших шкільних свят.
2 – го вересня Дроздівська школа святкувала День знань. В цей день  лунали привітання та теплі слова. Звучали пісні про рідну школу. Вчителі, гості, батьки та рідні бажали  школярам успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! А також особливу увагу приділяли  тим, для кого перший дзвоник дійсно пролунав вперше, а для кого – востаннє.

Школо наша, школо,
Приголуб нас, мила,
Пригорни усіх нас, Як голуб під крила.
Ти нас всіх навчиш,
Як у світі жити,
Як зло обминати,
А добро чинити.
Бджілоньки на квітах,
Дітоньки – до школи,
Там збирають мудрість,
Як мед у полі бджоли.

 

Зарахування учнів до першого класу

ЗАКРИТТЯ ТАБОРІВ “СОНЕЧКО” ТА “МАЛЕНЬКА ПТАШКА”

Святкова лінійка створила теплу атмосферу прощання з табірною зміною. Мешканці таборів отримали нагороди і подарунки.

Відпочинок неймовірно сподобався дітям, адже кожного дня були нові завдання, змагання та конкурси. Діти отримали безліч неймовірних вражень та яскравих емоцій, які будуть супроводжувати їх усе літо.

День Соборності України

День собо́рності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році

22 січня в Дроздівській загальноосвітній школі відзначали сторіччя Дня Соборності України.

Учні 5 та 9 класів підготували цікавий виступ. До уваги всієї школи був представлений фільм  з яскравими моментами історичних подій. Учнівське самоврядування залучило всіх учнів та вчителів до святкового флешмобу єднання.

Новий рік

 

Новорічні свята –чарівні. У переддень Нового року, 25 та 26 грудня 2018 року,для учнів 1-11 класів в актовій залі нашої школи відбулося новорічне свято.Саме з цього часу  ми всі знову починаємо вірити в казку,сподіваємося на щасливі зміни і,затамувавши подих,загадуємо бажання.А щоб ці бажання справдилися,учням  нашої  школи  потрібно було підготувати казкову атмосферу –прикрасити новорічну ялинку,актову залу сніжинками , гірляндами та іграшками.Саме новорічна ялинка- найголовніший атрибут Нового року.

В цей день у всіх учнів ,вчителів та батьків був передсвятковий настрій,відчуття казки та чогось чарівного-новорічного.Святкування Нового року у стінах школи проходили у 2 зміни: 1-4 класи,5-11 класи.Для учнів нашої школи відбувався спектакль «Новорічні пригоди».Учні підготували казкову,костюмовану постанову, де під музичний супровід відбувались казкові дійства.Чудова вистава була підготована Кизим Оксаною Миколаївною та юними учасниками театрального гуртка «Маска».Вистава мала святкову феєричну програму з новорічним сюжетом ,конкурсами,піснями та хороводами.Крім того учні початкових класів не хотіли залишитись осторонь і підготували свої новорічні виступи:пісні,танці .

Цьогорічні свята запам’ятаються як дітям,так і вчителям нашої школи.

День Святого Миколая

Іде через віки Україною добрий Святий Миколай. Здавна його свято — особливе, хвилююче, казкове, яке вже давно вийшло із суто релігійного спрямування та стало воістину всенародним. Адже завжди цього дня малюки (та й чимало дорослих) знаходять під подушкою подарунки від свого найулюбленішого Святого. 19 грудня – день святого Миколая. Це найулюбленіший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов’язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик.

Учні 6 класу на чолі з класним керівником  Тулуманом Станіславом Володимировичем  інсценізували казку «Пригоди Святого Миколая»(на новий лад).Глядачі, затамувавши подих, уважно слухали акторів та гучно аплодували. У їхніх очах можна було побачити захоплення персонажами, яким допомогло увійти у ролі виразне декламування та костюми. Роль Святого Миколая зіграв Станіслав Володимирович. Він дуже гарно та переконливо зіграв дану роль.

Андрієвські вечорниці

Тренінг : “Булінг серед підлітків”

30 листопада  у Дроздівській ЗОШ  I-III   ступенів  відбувся тренінг для учнів 9-11 класів на тему “Булінг серед підлітків” .Мета данного заходу була : формувати нетерпимість до проявів агресії,розвивати співчутливе ставлення до жертв насилля,навички надання та отримання допомоги.

Навчання по-новому

Висловлюємо велику подяку Відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації та Дроздівській сільській раді за допомогу в створенні затишної атмосфери в нашому 1 класі, що буде сприяти продуктивності навчально-виховного процесу.

День пам’яті голодомору

Мало знайдеться не тільки в історії України, а й світу таких жахливих трагедій, як голодомор 1932-1933 років, який випав на долю народу найродючішої і найблагодатнішої землі — України.

Голод — це не тільки смерть, а й духовна руїна, знищення здорової народної моралі, втрата ідеалів, занепад культури, рідної мови, традицій.

Сьогодні, коли від початку голодомору минуло десятки років, ми не маємо права забувати народне слово правди і довічного прокляття, послане на голови катам. Бо це слово здолало смерть, аби дійти до нас, збудити в наших серцях пам’ять про мільйони безвинно замучених предків і застерегти від повторення страшних помилок.

23 листопада 2018 року на кладовищі села Дрозди відбувся мітинг-реквієм із вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні.

Метою  заходу   було виховувати в учнів почуття патріотизму. Свідомості громадян України, проаналізувати головні причини  найжахливішої трагедії  за масштабом та перебігом подій, трагедії, яку пережив український народ в 1932-1933рр.

Хвилиною мовчання та горінням свічок згадали закатованих голодом жертв геноциду Українського народу жителі  села Дрозди та учні 5 та 7 класів. Учні  вшановували пам’ять  загиблих віршами.

Священник   закликав громадян бути не байдужим до цієї трагічної дати в історії українського народу, пам’ятати страшні випробовування, які випали на долю нашого народу та цінувати прості житейські блага, які ми сьогодні маємо.

Щоб знайшли спокій душі закатованих голодом, душі, по-християнські не поховані, жителі села  та учні 5 та 7 класів підтримали Всеукраїнську, національну акцію “Запали свічку”. Під час скорботних хвилин на меморіальних заходах горіла свіча, тривало скорботне  мовчання…

Учні  вшановували пам’ять  загиблих віршами.