Новини

Ювілей «Родиноньки»

9 лютого у святковому залі Будинку культури зібралися односельці , гості і просто шанувальники народної пісні , щоб привітати із 30-річчям творчої діяльності  наш Народний  фольклорно-етнографічний ансамбль «Родинонька». Учасники ансамблю завжди вітали нашу школу на святах веселою піснею , колядкою , щедрівкою.

Теплі , щирі привітання линули з вуст директора школи , Лідії Григорівни Бодрик , веселу пісню заспівали учениці 8 класу , Дубовик Ольга й Литвин Анастасія.  Учні 4 класу затанцювали тендітний вальс . У дарунок ювілярам -хліб-сіль , квіти й картина на згадку про рідний дім і село.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ми дізналися історію створення колективу, вітали у залі учасників ,що колись співали в «Родиноньці», подивилися фільм «Спогад про Маковія» ,героями якого у 1996 році були  молоді учасники «Родиноньки». У залі звучала народна пісня, лунали теплі слова вітання ювілярам,що зберегли для нас рідну пісню, народний обряд. Тепле і задушевне свято!

VID_20180209_130731

5 клас у гостях в Санта Клауса

ЗАВІТАВ ДІДУСЬ МОРОЗ

До учнів молодших класів завітав Дідусь Мороз зі своєю онукою – Снігуронькою. Вони принесли малятам чудові новорічні подарунки. Діти розповідали новорічні віршики та отримали море емоцій від зустрічі з такими чудовими гостями.

НОВОРІЧНЕ СВЯТО

Зимові свята люблять  і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне — чудес.
28 грудня чарівне дійство завітало до учнів Дроздівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Діти, одягнені у яскраві новорічні костюми, побували у справжній новорічній круговерті.
Відомі  казкові персонажі завітали в гості до учнів, подарували море емоцій, гарного настрою, пісень і хороводів.
Діти з великим запалом та задоволенням брали участь у веселих рухливих хороводах. Кульмінацією свята було новорічне привітання від Діда Мороза та вручення солодких подарунків дітлахам.
Для учнів 5-11 класів  школи був організований Новорічний вечір “Подорож країнами свту”. Діти з задоволенням грали, співали, танцювали,  показували новорічні сценки. Ми уявно побували в таких країнах світу як: Індія, Китай, Англія, Франція, Італія та звісно ж  Україна. Ми дізналися багото нового та цікавого про традиції та особливості  святкування Новоро Року в цих країнах.
Свято пройшло в добрій, дружній атмосфері.

“НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ МАШІ ТА ВІТІ”

27 грудня у школі  відбулася новорічна театральна вистава для учнів 1-11 класів, яку приготували вихованці гуртка “Маска”. До дітей завітали казкові герої , які показали чудову новорічну історію. Неповторні новорічні костюми, артистизм учасників та дитяча зацікавленість зробила дійство новорічною казкою, на якій сам Дід Мороз з Снігурочкою були почесними гостями.

Подарунок солдату

З метою підтримки духу наших солдатів, які перебувають у зоні АТО, у нашійшколі з 23.11.2017р. по 05.12.2017р. проходила благодійна акція «Подарунок солдату до Дня Святого Миколая».

Учні 1-11 класів написали листи воїнам АТО, намалювали малюнки, зібрали вітаміни та солодощі для солдатів.

Ми передали зібрані подарунки воолонтерській організації Дроздівської сільської ради.
Ці подарунки невдовзі отримають наші солдати, які знаходяться в зоні АТО.

«Пам’ять про минуле вічно жива!»

24 листопада учасники краєзнавчо-пошуковогшо гуртка «Патріоти» та військово-патріотичного гуртка «Джура» відвідали експозицію Білоцерківського історико-краєзнавчого музею присвячену вшануванню пам’яті жертв голодомору.

Також учні та керівники гуртків відвідали екскурсію «Сторінками козацької доби» та обговорили питання історії рідного краю з представниками музею.

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ

17 листопада у школі відбувся фінальний етап великого проекту, присвяченого тижню української культури «У світі українських ремесл». Школярі презентували свої проекти. Учні 5 класу досліджували писанкарство, учні 6 класу – петриківський розпис, 8 клас – гончарство, 9 клас- вишивку, 10 клас – столярство.

 

Презентації були насичені відеоматеріалами, фотографіями, зразками творінь українських майстрів. У залі діяла виставка українських старожитностей. Усім учням школи було надзвичайно цікаво перебувати на цьому заході.

Download (PPTX, 6.04MB)

Download (PPTX, 1.03MB)

Download (PPTX, 7.25MB)

Download (PPT, 7.02MB)

Download (PPTX, 2.4MB)

БУДЕМО ЖИТИ В ЧИСТОТІ

9-13 жовтня учнями  Дроздівської загальноосвітньої школи було проведено «Загальношкільну толоку», у якій взяла участь уся шкільна родина.

Київщина козацька

14 жовтня кожного року увесь християнський світ з глибокою любов’ю, вдячністю і надією святкує День Покрови Пресвятої Богородиці.
Це  свято Покрови було найбільшим святом для наших предків – козаків, та залишається визначною датою і для нинішнього молодого покоління.

 Традиційно в переддень великого християнського свята 12 жовтня цього року у Кучаківській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені гетьмана Івана Сулими відбулася ІІІ обласна історико- краєзнавча конференція «Київщина козацька». До участі у заході були запрошені 130 учасників обласної історико-краєзнавчої експедиції «Київщина козацька», роботи яких стали переможцями районних та міських етапів та були представлені на обласному етапі. Білоцерківський район на цьому турнірі представляв рій «Патріоти» Дроздівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. Краєзнавчо-пошукова робота

«Прокленуть мене нині, але завтра благословити стануть», про життєвий шлях нашого земляка – славного гетьмана Івана Мазепи, яку представляв Шевченко Богдан, посіла ІІІ місце на цьому обласному турнірі.

В нагороду команда отримала сертифікати учасників конференції та грамоту за ІІІ місце від Київської обласної державної адміністрації департаменту освіти і науки. Вітаємо наших юних «Патріотів» та бажаємо їм подальших успіхів та перемог.69410471

15948722