Конкурси

“Лідер року 2017”

Вітаємо Куцелап Анастасію, яка стала лауреатом на звання “Лідер року 2017”. Наша Настя ввійшла в трійку найкращих та найуспішніших лідерів району.
За весь час свого перебування на посаді голови учнівського самоврядування Дроздівської ЗОШ І-ІІІ ст. вона зарекомендувала себе як активна, творча, цілеспрямована, успішна, хороша і весела учениця.
Школа пишається такими учнями!

Історичний турнір

20 квітня, команда  “Патріоти” прийняла участь в історичному турнірі, який відбувся в Малій академії наук. Команда виборола 3 місце. Вітаємо нашу команду та бажаємо нових звершень!

Участь в районному конкурсі “Наші надії”

Участь у конкурсі “Дивограй”

JuDOO7Bx59w QnShjY_tFG4

«Здібний учень – успішний громадянин України»

Під таким гаслом 3 лютого 2016   в центрі дозвілля молоді «Зоря» м. Узин  відбулося грандіозне дійство для школярів – нагородження переможців першого конкурсу «Успішний учень», який проводився в Білоцерківському районі за ініціативи та підтримки народного депутата України Віталія Івановича Гудзенка.

За рейтингом, що в ключав не тільки успіхи у навчанні,  а й лідерські якості,  активну участь у житті школи, міста чи села, найкращими  визначено 34 учні  Білоцерківщини.

Переможці кожної школи Білоцерківського району та міста Узин отримали дипломи лауреата і премії від народного депутата.  Нашу школу на конкурсі представила Куцелап Анастасія.

Народний депутат побажав учням міцного здоров’я і  наполегливості у навчанні та наголосив на тому, що   саме вони є майбутнім нашої країни.

“НАШІ НАДІЇ”

26 листопада 2015 року в Будинку культури м. Узин, відбувся гала-концерт щорічного конкурсу юних талантів Білоцерківщини «Наші надії». Цьогорічний конкурс показав, що в Білоцерківському районі народжуються нові талановиті зірочки, створюються нові творчі колективи і з’являється величезне поле діяльності для педагогів у пошуку і розвитку нових талантів, нових імен.

Нашу школу представляли Дудка Каріна та Куцелап Анастасія – дует “Ейфорія”, що здобули почесне ІІ місце у номінації “Гурти”, а також  Блащик Олександра, яка отримала ІІІ місце у номінації “Вокал”.

Ми щиро вітаємо наших дівчат, та всіх учасників конкурсу.

«Барви осені»

У повітрі плине тепле, красиве і вічне, щось непорушне і загадкове Звичайні дні….Інколи дощові, а інколи просто обвиті сивим туманом. І, напевно, хорошою традицією стало в осінні дні проводити свято квітів та урожаю «Барви осені».

Усе багатство врожаю можна було побачити 18 жовтня 2015 року в нашій школі . Тут відбувся осінній вернісаж врожаю осені, в якому взяли участь учні 1 – 11 класів.

Виставці передувала клопітка робота. Тому ще і досі у коридорах чути відлуння того святкового дня.

Композиції, зроблені руками, учнів просто перевершили надможливе, особливо такі, як: “Ходить гарбуз по городу” ( 1-2 кл.) – ця композиція була зроблена на високому рівні, естетично та дуже цікаво, за що і зайняла I місце серед учнів початкових класів, а ІІ місце отримала композиція 3-4 класів “Непрохані гості”

Цікава композиції були також у 8 класі, тому вони і отримали I місце серед учнів середньої та старшої ланки .

« Осінні чудеса» ( 10 класу) зачарували своєю екстравагантністю, за що і отримали II місце.

Учні 7 класу приготували композицію “Диво ” за яку і отримали ІІІ місце.

У інших класах були також по-своєму цікаві та гарні композиції.

Тож можна сказати лише одне, що композиції дітей влучно пасують в осінній, наперед продуманий дизайн.

Осінь аплодує стоячи усім учасникам та дякує за активну участь у святі.

 

“Зустріч на Кам’янці”

20 березня 2015 р. в рамках відзначення 376-річниці від дня народження відомого державника і мецената Івана Мазепи, на батьківщині гетьмана України в селі Мазепинцях Білоцерківського району (Київської області), пройшов урочистий молебінь у церкві святого Миколая.

SONY DSC

Після богослужіння представники влади, громадськості, учнів Дроздівської ЗОШ рушили до пам’ятника І. Мазепи, де відбувся мітинг, та пам’ятного знаку з покладанням квітів.

SONY DSC

Наступною частиною була на базі Дроздівської школи наукова конференція “Гетьман Іван Мазепа та історія української козацької державності” за участю :

  • доктора історичних наук Чухліба Т. В.
  • кандидата історичних наук Ковалевської О. О.
  • голови правління міжнародного фонду “Наша спадщина” Ребця Б. Г.

SONY DSC SONY DSC

 

 

 

 

 

 

 

Для гостей школи проведено тематичну екскурсію в шкільному музеї, там же відбулося обговорення з представниками влади про майбутнє музею.

SONY DSC SONY DSC

 

 

 

 

 

 

Самим довгоочікуваним моментом став турнір юних істориків, який отець Андрій благословив, та нагородження всіх учасників особисто та команди цінними подарунками.

SONY DSC SONY DSC SONY DSC

Тиждень трудового навчання (16-20 лютого)

Download (DOCX, 24KB)

DSCN5947 DSCN5951 DSCN5955 DSCN5956

DSCN5957 DSCN5954 DSCN5952

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виставка учнівських робіт.

DSCN5961 Робота гуртка  “Умілі ручки”. Керівник гуртка Слабінська А. П.

 

15-19 грудня тиждень інформатики

Оголошення тижня інформатики

DCIM100GOPRO

Лінійка присвячена тижню інформатики

DCIM100GOPRO

Видача завдань старостам класу

DCIM100GOPRO

Змагання в клавіатурном тренажері Stamina

DCIM100GOPRO DCIM100GOPRO DCIM100GOPRO

Конкурс малюнків та газет

DCIM100GOPRO

 DCIM100GOPRO

Download (DOC, 40KB)