Наша газета

Районний турнір з шахмат та шашок

17.03.18 в селі Дрозди,  Білоцерківського району,  відбувся районний турнір із шашок і шахмат. У змаганнях брали участь учні  Дроздівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.  У номінації «Шашки» серед дівчат-підлітків перше місце завоювала учениця 6 класу   Лиценко Діана,  серед хлопців друге місце виборов учень 5 класу Романчук Петро. В шаховому турнірі друге місце посів учень 10  класу Маліновський Максим, а також виборов перше місце в змаганнях із шашок.  Учнівське самоврядування щиро вітає переможців.

Вперед, юнкор!

             27 лютого 2016 року Білоцерківщина зустрічала юнкорів дитячих шкільних газет на ІХ районному (відкритому) конкурсі юних журналістів «Вперед, юнкоре!», який проведено за підтримки народного депутата України В. І. Гудзенка. Цього року у конкурсі взяли участь 19 команд з Білоцерківського району та команда з  м. Борисполя. Гордість нашої школи на конкурсі захищали: голова учнівського самоврядування – Куцелап Анастасія та голова інформаційної комісії – Мирошник Давид. які стали лауреатами кокурсу.

Розпочався конкурс прес-коференцією з членами журі: юні журналісти демонстрували вміння формулювати і задавати запитання.    Далі на учасників конкурсу чекало цікаве і непросте завдання: у жанрі репортаж конкурсанти мали випустити бліц-номер розміром у 1 шпальту (формат А-4) за темою «Велика перерва». Всі конкурсанти справилися з поставленим завданням, а професійне журі відповідально оцінило роботу як початківців, так і бувалих юнкорів.   Відчувалася наполеглива праця гуртківців Білоцерківського

ВЕСЕЛИЙ ДЗВОНИК

Download (PDF, 1.82MB)

ВЕСЕЛИЙ ДЗВОНИК

Download (PDF, 1.71MB)

ВЕСЕЛИЙ ДЗВОНИК

Download (PDF, 1.57MB)

Веселий дзвоник №6

Download (PDF, 1.29MB)

Веселий дзвоник, випуск №5

Download (PDF, 1.34MB)