Позакласні заходи

«Юні садівники»

Учні школи, вчителі та гуртківці «Юні садівники» висаджують молодий яблуневий сад, та милуються першим цвітом.

Та в позаурочний час долучилися до прибирання шкільної території. Присвятити годинку свого особистого часу на приведення території школи до ладу зовсім не важко, говорять учні. Після прибирання, переконані учні та гуртківці, територія навчального закладу виблискуватиме чистотою.

 

 

І в силах кожного учня, щоб вона залишалася такою і надалі.

Перше квітня – День сміху, радості, тепла і весни.

Березень пішов, а за ним прийшов також хороший, весняний місяць – квітень. Цей місяць нам часто асоціюється із квітами, початком розквітання.

Перше квітня – початок чудового весняного місяця, відоме нам, як день сміху і жартів. Саме цього дня люди усміхаються, бажають усім доброго дня, хочуть провести цей день у веселому настрої. Існує багато цікавих ідей і жартів проведення першого квітня. Саме ваша креативна думка чи ідея може стати чудовим квітневим привітанням.

Адже весна починається не з розквітання квітів, а з розквітання посмішок.

“Дивограй – 2017”

17 травня відбувся районний фестиваль-конкурс “Дивограй – 2017”.
Вітаємо ученицю 11 класу Куцелап Анастасію, яка виконала чудову французьку пісню та зайняла ІІІ місце в номінації “Вокал” серед виконавців старшої категорії.

Свято Миколая у школі!

19 грудня православні люди всього світу святкують день святого Миколая Чудотворця. За народними повір’ями саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість. З особливим шармом пройшло це свято у Дроздівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Адже всі знають, що Миколай був покровителем всіх діток. Якщо ж в переддень чарівного свята загадати заповітне бажання, то Святий Миколай його обов’язково виконає. Діти, які вже вміють писати, в листах просять покровителя виконати свої мрії. Саме доброта і віра в чудеса здатна зберігати все найдорожче в людських серцях. Свято об’єднало і молодших школярів, і їх батьків. Зворушливо звучали дитячі молитви до Святого:

Святий Миколаю,
Я тебе благаю:
Пошли щастя й світлу долю
Козацькому краю.

Дідусь і бабуся —
Щоб були здорові,
Татусь і матуся —
Щоб жили в любові.

Усім добрим діткам
Принеси гостинці
І подаруй Божу ласку
Кожній сиротинці.

Ну і звичайно, перемогу в свято Миколая Чудотворця завжди здобуває добро: кожна дитина) отримала свій довгоочікуваний подарунок. Це добре і очікуване дітворою свято вчить милосердю, щедрості і любові до оточуючих людей. Чудесну традицію передають з покоління в покоління, а вона прищеплює головні цінності нашим дітям.

Андріївські вечорниці

Українські вечорниці  починаємо в цей час!

Хай веселий сміх іскриться в серці кожного із нас!
Хай дзвінке вкраїнське слово пружно рветься в небеса!
Наша пісня пречудова хай ніколи не згаса!

Обійдіть весь світ безмежний, і скажіть, в якій країні
Так зберігся скарб пісенний, як у нас на Україні!

Ось і ожили в школі ігри  і забави  нашого народу. Тепер  головне, щоб вони і надалі не пішли у забуття. Міцний наш  рід, жива у ньому пам’ять про минуле. Тож бережіть цю прекрасну, невичерпну скарбницю. У ній розум, кмітливість, гумор, надія і світло завтрашнього дня. Хай у вас завжди живим вогником світяться обереги пам’яті!

Козацький ярмарок

Ярмарок професій

12 жовтня у приміщенні Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості був проведений “Ярмарок професій” за участю професійно-технічних та вищих навчальних закладів м.Біла Церква та м. Київ.

Екскурсія в біопарк «Золотий фазан» учнів 4 класу

Пізнавальною і веселою виявилися екскурсія учнів нашої школи у біопарк «Золотий фазан», який знаходиться в с. Вишківка Ставищанського району Київської області. Діти милувалися екзотичними тваринами та птахами, відпочивали і розважалися.

Чудова природа, озеро, багато видів різноманітних птахів та звірів зачарували нас. Задоволенню та емоціям не було меж, адже спілкування з природою, фауною не лишили байдужою жодну дитину.

Всеукраїнський день захисту дітей в Дроздівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

Концертна програма до Дня захисту дітей

th5y0n3f2Ig

 

Веселі естафети

Конкурс малюнків на асфальті “Моє казкове дитинство”

Літній мовний табір “English day”

30 травня 2016 р. розпочав роботу літній мовний табір “English day” у Дроздівській ЗОШ ІІІІ ступенів.

У програмі заходу:

– Ранкова руханка

yFSBloAcaQU

 

-розучування пісень та віршів

IMG_20151111_120712

 

– лексичні ігри

IMG_20151111_121502

 

Учасники табору взяли участь у заходах присвячені  Дню захисту дітей.