Адміністрація школи

Закриття таборів “Сонечко” та “Маленька пташка”

Святкова лінійка створила теплу атмосферу прощання з табірною зміною. Мешканці таборів отримали нагороди і подарунки.

Відпочинок неймовірно сподобався дітям, адже кожного дня були нові завдання, змагання та конкурси. Діти отримали безліч неймовірних вражень та яскравих емоцій, які будуть супроводжувати їх усе літо.

Подорож до Австралії

З 6 по 8 червня

Весело та завзято проходить щоденна фіззарядка у стінах рідної школи, або ж на ігровому майданчику де учні займаються спортивними іграми, перетягування канату і футболу.

Під час веселих занять мандрували до Австралії, відвідали ферми зубастих крокодилів та провели конкурс ерудитів – країнознавців.

 

Прогулянка на пароплаві

Учасники мовного табору “Маленька пташка” та літнього табору “Сонечко” були у захваті від екскурсії по річці Рось на пароплаві.

 

Будні літнього та мовного таборів.

З 2 по 4 червня.

Щоденно відпочиваючи у таборі діти фізично розвиваються, бігають та грають в різні ігри. Із захопленям проводять різні конкурси: “Хто найспритніший?”, “Хто найвищий?”, “Зайвий стілець” і т. ін.

Відкриття літнього табору “Сонечко”

1 червня в День захисту дітей у Дроздівській ЗОШ I-III ступенів відбулося відкриття літнього табору “Сонечко”, та мовного табору з денним перебуванням “Маленька пташка”. Свято розпочалося із святкової лінійки, лідери учнівського самоврядування активно допомагали у проведенні та організації цього заходу. Під час святкової лінійки учні об”єдналися у загони, та озвучили свої девізи,  і презентували емблеми, розказували гуморески, танцювали, співали пісні. Найцікавішим учням були конкурси та естафети. Після святкової лінійки, учні зобразили малюнки на асфальті на тему “Мій табір”.


День цивільної оборони

18 травня 2018 р. згідно Наказу №26 Дроздівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  від 03.05.2018 було проведено день Цивільної Оборони.

Для підготовки та проведення планових заходів у школі було проведено тиждень підготовки та навчання з Цивільної Оборони у заходах взяли участь всі учні та працівники школи. Під час заходів проводилися навчальні тренінги, лекції, інструктажі та теоретичні заняття.

День Вишиванки

Всесвітній день вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. День вишиванки не має ніякого політичного підґрунтя, свято покликане популяризувати українську культуру і традиції.

Тож сьогодні особливий день для кожного українця. День Вишиванки. Пишаємося нашою Україною та підтримуємо наші традиції в Дроздівській ЗОШ I-III ступенів.

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

9 травня-День Перемоги. Учні Дроздівської ЗОШ I-III ступенів взяли участь у проведенні мітингу «Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війн твоє життя, людино!», під час якого вшанували пам’ять всіх загиблих у роки Великої Вітчизняної війни, а також привітали зі святом ветерана-партизана Сидоренка Андрія Яковича.

Всеукраїнська акція від благодійного фонду “Серце до серця”

Учні Дроздівської ЗОШ I – III ступенів приєдналися до Всеукраїнської благодійної акції від фонду “Серце до серця”, який уже не вперше збирає гроші для закупівлі медичного обладнання для лікування дітей. Цього року кошти збирали для лікування дітей, що мають проблеми зі слухом. Спільними зусиллями ми зібрали певну суму. Дякуємо всім небайдужим.

Наказ про прийом дітей до 1 класу

Download (DOCX, 23KB)