Адміністрація школи

Всеукраїнська акція від благодійного фонду “Серце до серця”

Учні Дроздівської ЗОШ I – III ступенів приєдналися до Всеукраїнської благодійної акції від фонду “Серце до серця”, який уже не вперше збирає гроші для закупівлі медичного обладнання для лікування дітей. Цього року кошти збирали для лікування дітей, що мають проблеми зі слухом. Спільними зусиллями ми зібрали певну суму. Дякуємо всім небайдужим.

Наказ про прийом дітей до 1 класу

Download (DOCX, 23KB)

Оголошення!!!

«Юні садівники»

Учні школи, вчителі та гуртківці «Юні садівники» висаджують молодий яблуневий сад, та милуються першим цвітом.

Та в позаурочний час долучилися до прибирання шкільної території. Присвятити годинку свого особистого часу на приведення території школи до ладу зовсім не важко, говорять учні. Після прибирання, переконані учні та гуртківці, територія навчального закладу виблискуватиме чистотою.

 

 

І в силах кожного учня, щоб вона залишалася такою і надалі.

«Постать Івана Мазепи в історії України»

24-26 квітня 2018 року за сприяння Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації на базі закладів освіти Київщини відбувся Всеукраїнський семінар-практикум завідувачів відділами краєзнавства обласних та Київського міського центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, станцій юних туристів.

24.04.2018 в Дроздівській ЗОШ І-ІІІ ст.. відбулася зустріч учнів-учасників військово-патріотичного гуртка «Джура», рою «Патріоти». У ході зустрічі учні представили інтерактивний проект «Постать Івана Мазепи в історії України» та провели екскурсію «Іван Мазепа – славний наш земляк», відвідали визначні місця с. Мазепинці: монумент Козацької Слави,  погруддя Івана Мазепи та храм Миколая Чудотворця

Гурток «Умілі ручки»

Незабаром Великдень – світле та радісне свято, до якого всі готуються заздалегідь. Вихованці гуртка, учні 1 класу, вирізали підставку і оздоблювали і оздоблювали великоднє яйце у техніці мозаїка.

Святкові вироби колективно готували старші гуртківці – паска, оздоблена паєточною ниткою, стилізоване яйце, як символ родючості, оберіг дому; віночок виготовлений з вербових гілочок, що символізує нескінченність, безперервність життя; пухнасті курчата з мамою куркою.

Усі великодні поробки прикрасять виставковий куточок та створять святковий настрій відвідувачам.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ

Літературна мандрівка «Учитель добра і краси»

Перше квітня – День сміху, радості, тепла і весни.

Березень пішов, а за ним прийшов також хороший, весняний місяць – квітень. Цей місяць нам часто асоціюється із квітами, початком розквітання.

Перше квітня – початок чудового весняного місяця, відоме нам, як день сміху і жартів. Саме цього дня люди усміхаються, бажають усім доброго дня, хочуть провести цей день у веселому настрої. Існує багато цікавих ідей і жартів проведення першого квітня. Саме ваша креативна думка чи ідея може стати чудовим квітневим привітанням.

Адже весна починається не з розквітання квітів, а з розквітання посмішок.

День народження визначного українського гетьмана Івана Мазепи

20 БЕРЕЗНЯ в селі Мазепинці відбулися урочистості до Дня народження визначного українського гетьмана Івана Мазепи.

Дроздівську ЗОШ представив військово – патріотичний рій «Патріоти». Своїм запальним виступом учні продемонстрували, що саме в наш час їм, молодим нащадкам, славних гетьманських ідей, вдається реалізувати його мудрі заповітии щодо державності України.

Серед почесних гостей свята – заступник голови Білоцерківської районної державної адміністрації Володимир Толочко, помічник-консультант народного депутата України Євгеній Гудзенко, голова правління колективного підприємства «Білоцерківхлібопродукт» Іван Шилов, голова координаційної ради міжнародної громадської організації «Родина Мазеп» Ігор Мазепа, голова міськрайонного товариства «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка Костянтин Климчук, ветеран УПА Теодор Дячун, голова Дроздівської сільської ради Галина Морська, керівники структурованих підрозділів райдержадміністрації, козаки Білоцерківської Січі.

 

Районний турнір з шахмат та шашок

17.03.18 в селі Дрозди,  Білоцерківського району,  відбувся районний турнір із шашок і шахмат. У змаганнях брали участь учні  Дроздівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.  У номінації «Шашки» серед дівчат-підлітків перше місце завоювала учениця 6 класу   Лиценко Діана,  серед хлопців друге місце виборов учень 5 класу Романчук Петро. В шаховому турнірі друге місце посів учень 10  класу Маліновський Максим, а також виборов перше місце в змаганнях із шашок.  Учнівське самоврядування щиро вітає переможців.