Адміністрація школи

04. 10. 2018 року в Дроздівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося свято –День Учителя!

У цьому заході брали участь учні всієї школи. Ведучими на святі були  Шевчук Максим та Марченко Богдана, учні 10-го класу.  Дубовик Ольга, Влодко Катерина, Литвин Анастасія учениці 9-го класу своїми прекрасними голосами виконали для вчителів пісні.

Яким повинен бути вчитель? Я не знаю,
Та ось портрет його як уявляю:
Він добрий, щирий і з великим серцем,
І чесний, мов прозоре й чисте скельце.

Привітання вчителям.

З давніх давен вчитель – це людина, яка навчає тебе, підказує правильну відповідь, та вірний шлях у житті. Довгими роками вчителі віддають свої сили та терпіння учням. Це чарівники, які ведуть нас – учнів, небачений світ знань. Саме завдяки вчителям ми отримуємо знання та ключ до хорошого майбутнього.

Щиро вітаємо з Днем Вчителя вчителів нашої Дроздівської школи! Хочемо висловити велику подяку за сумлінну і важку працю, за нелегкі дні, що Ви з нами проводите. Та хочемо побажати Вам усім щастя, здоров’я, життєвого спокою, тепла, достатку. Щоб роки вашого життя були довгими та щасливими, як у казці! Щоб на шляху зустрічалися лише добрі, та приємні люди.

І нехай цей жовтневий день, коли відзначається ваше професійне свято зустрічає Вас ще довго – довго!

Розпочався новий навчальний рік…

Школа – це мікрокросуспільство, де учні мають отримати певний життєвий досвід, навчитися користуватися своїми правами і виконувати свої обов’язки. Сучасна школа повинна виробити в кожного учня вміння і навички активно діяти у розв’язанні найважливіших питань життя свого колективу; навчити дітей формулювати і висловлювати та відстоювати власну думку. Вирішення цього завдання можливе тільки на шляху розвитку учнівського самоврядування, мета якого – сформувати в дітей почуття господаря школи, класу, вміння співпрацювати на принципах партнерства і демократизму.

21.09.2018 року  Дроздівській  ЗОШ  відбулися  вибори голови учнівського самоврядування. Було два кандидати : Шевченко Катерина –ученирця 9 класу та Макаренко Олексій –учень  8 класу.

Учні Дроздівської  школи шляхом вільного волевиявлення обрали спікера шкільного парламенту. Самоврядування очолила Шевченко Катерина, учениця 9 класу. Бажаємо успіхів! Творчого неспокою, реалізації найсміливих планів та ідей!

Тріо бандуристок «Українка»

Тріо бандуристок «Українка» – музичний колектив при Національній філармонії України, в репертуарі якого  українські народні пісні, твори українських композиторів, зарубіжні класичні твори.

17.09.2018 року  в Дроздівську  загальноосвітню школу  завітав  наш улюблений колектив  бандуристок. Учасниці   виступали в гарному  національному вбрані  і порадували нас  новими піснями та баладами. Вже з перших звуків бандури  в залі виникла особлива, дуже романтична атмосфера. Наприкінці концерту глядачі ще довго не відпускали бандуристок, голосно їм аплодували.

Свято першого вересня

Вересень панує вже довкола,

Наче той художник-чарівник.

Добрий день, моя найкраща школо!

Починається новий навчальний рік!

Осінь- це чудова пора року,яка наповнена барвами та свіжістю.

У суботу, першого вересня,  у Будинку культури  села Дрозди відбулося Свято першого дзвоника.На святі були присутні почесні гості,учні,вчителі школи та батьки.Святкова програма була насичена танцями молодших школярів та чарівними піснями від учнів школи. Виступи дітей розчулили усіх присутніх тому що, вони були щирими та зворушливими.У самому центрі уваги на святі були діти,які цього року поповнили ряди Дроздівської школи  -першокласники.. Для них- це перший день знань у стінах тепер уже  рідної школи.А також  учні,які святкують це свято в останнє – одинадцятикласники.

Свято насправді  видалося чудовим, всі отримали багато позитивних емоцій та задоволення.

Побажаємо ,щоб 2018-2019 навчальний рік   був плідним та багатим на перемоги.

 

З Днем незалежності України

 

Щиро вітаємо Вас із визначним святом — Днем незалежності України! Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Від усієї душі зичимо Вам і вашій родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

 

Нова українська школа – простір освітніх можливостей.

У Дроздівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 23 серпня відбулася стратегічна нарада “Нова українська школа – простір освітніх можливостей”

З Днем прапора України

Це прапор – вільної країни,
Це прапор – міста і села,
Це стяг моєї Батьківщини,
І в ньому вічності добра.
Він майорить, як синє небо,
Безхмарний – символ добра,
А жовтий – золоте колосся,
Відбиток віри та тепла.
І він, величиться над нами,
Показуючи вірний шлях,
Блакитним й жовтим кольорами,
На небі й на своїх полях.

Закриття таборів “Сонечко” та “Маленька пташка”

Святкова лінійка створила теплу атмосферу прощання з табірною зміною. Мешканці таборів отримали нагороди і подарунки.

Відпочинок неймовірно сподобався дітям, адже кожного дня були нові завдання, змагання та конкурси. Діти отримали безліч неймовірних вражень та яскравих емоцій, які будуть супроводжувати їх усе літо.

Подорож до Австралії

З 6 по 8 червня

Весело та завзято проходить щоденна фіззарядка у стінах рідної школи, або ж на ігровому майданчику де учні займаються спортивними іграми, перетягування канату і футболу.

Під час веселих занять мандрували до Австралії, відвідали ферми зубастих крокодилів та провели конкурс ерудитів – країнознавців.

 

Прогулянка на пароплаві

Учасники мовного табору “Маленька пташка” та літнього табору “Сонечко” були у захваті від екскурсії по річці Рось на пароплаві.