Адміністрація школи

Оголошення!

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

06.12.2018 року з 12.00 до 12.30 в приміщення відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації (м. Біла Церква,               вул. Ярослава Мудрого, 2, каб. 106) відбудеться особистий прийом громадян.

Прийом проводитиме директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації  Рогова Віра Борисівна.

 

Телефон для довідок та звернень: (045 63) 5-39-84.

Тренінг : “Булінг серед підлітків”

30 листопада  у Дроздівській ЗОШ  I-III   ступенів  відбувся тренінг для учнів 9-11 класів на тему “Булінг серед підлітків” .Мета данного заходу була : формувати нетерпимість до проявів агресії,розвивати співчутливе ставлення до жертв насилля,навички надання та отримання допомоги.

Навчання по-новому

Висловлюємо велику подяку Відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації та Дроздівській сільській раді за допомогу в створенні затишної атмосфери в нашому 1 класі, що буде сприяти продуктивності навчально-виховного процесу.

День пам’яті голодомору

Мало знайдеться не тільки в історії України, а й світу таких жахливих трагедій, як голодомор 1932-1933 років, який випав на долю народу найродючішої і найблагодатнішої землі — України.

Голод — це не тільки смерть, а й духовна руїна, знищення здорової народної моралі, втрата ідеалів, занепад культури, рідної мови, традицій.

Сьогодні, коли від початку голодомору минуло десятки років, ми не маємо права забувати народне слово правди і довічного прокляття, послане на голови катам. Бо це слово здолало смерть, аби дійти до нас, збудити в наших серцях пам’ять про мільйони безвинно замучених предків і застерегти від повторення страшних помилок.

23 листопада 2018 року на кладовищі села Дрозди відбувся мітинг-реквієм із вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні.

Метою  заходу   було виховувати в учнів почуття патріотизму. Свідомості громадян України, проаналізувати головні причини  найжахливішої трагедії  за масштабом та перебігом подій, трагедії, яку пережив український народ в 1932-1933рр.

Хвилиною мовчання та горінням свічок згадали закатованих голодом жертв геноциду Українського народу жителі  села Дрозди та учні 5 та 7 класів. Учні  вшановували пам’ять  загиблих віршами.

Священник   закликав громадян бути не байдужим до цієї трагічної дати в історії українського народу, пам’ятати страшні випробовування, які випали на долю нашого народу та цінувати прості житейські блага, які ми сьогодні маємо.

Щоб знайшли спокій душі закатованих голодом, душі, по-християнські не поховані, жителі села  та учні 5 та 7 класів підтримали Всеукраїнську, національну акцію “Запали свічку”. Під час скорботних хвилин на меморіальних заходах горіла свіча, тривало скорботне  мовчання…

Учні  вшановували пам’ять  загиблих віршами.

Виступ Київського державного цирку

21 листопада в Дроздівську школу завітав Київський державний цирк. Учні школи мали гарну нагоду побачити яскраве циркове дійство.

Були такі циркові артисти :клоун,жонглер,акробат та дресирувальниця .

Вистава почалася… Феєричні номери показували акробат та жонглер .Були такі номери, як жонглерство тарілками,  хода на драбині.  Також був клоун Василь,який своїми кумедними  жартами веселив учнів,та показував фокуси. Дітям дуже сподобався  фокус із капелюхом,з якого випадало золоте яєчко.

Після маленького антракта ,на сцену вийшла дресирувальниця. Вона показувала  номер з яскравими голубами. І на останок був номер із пуделем Бімом,який виконував команди. Учні школи мали змогу прийняти участь в цирковому дійстві.

День працівника сільського господарства

Хто для нас врожай збирає,

За землею доглядає,

Сіє жне і не дрімає,

Ясне сонечко чекає?

Тільки ви завжди в трудах –

Серед вас нема невдах.

Кожну зайву насінину

Бережете мов дитину!


 

20 листопада в селі Дрозди проходило свято «День працівника сільського господарства». Учні 5 та 10 класу разом з директором Лідією Григорівною Бодрик завітали до «Агрофірми ДіМ», щоб привітати працівників з їхнім професійним святом.

Своїми щирими вітаннями, теплими усмішками, прекрасними квітами учні вітали Кравченка Олександра Івановича та його колектив.

Бажаємо гарного урожаю в  наступному 2019 році.

День української писемності

Мова – безцінний скарб нашого народу. Вона дана людині як дар Божий, щоб вона могла висловлювати свої думки, бажання, мрії. Кожного року в нашій школі відзначаємо День української писемності, як свято, що вшановує народження письма, слова, мови.

За доброю традицією у нашій школі пройшов Тиждень української мови, який урочисто відкрили 9 листопада. Він був насичений різними творчими заходами.

Дуже колоритним видався конкурс «Юна україночка», у якому змагалися дівчатка 2-4 класів. Учитель української мови, Криворот Світлана Петрівна, підготувала для учасниць цікаві конкурси. Україночки дуже гарно виглядали в національному вбранні, цікаво розповіли про себе, змагалися щодо приготування кращої української страви. Найбільше запам’яталися конкурси    «Мій талант» та зав’яжи мені хустину». Переможницею конкурсу стала учениця 4 класу Влодко Катерина, ІІ місце Мишко Олександра, ІІІ – Голубенко Віолетта.

16 листопада учні школи взяли участь у мовознавчому квесті. Команди 9, 10, 11, класів намагалися як найшвидше відгадати закодовані маршрути та правильно виконати цікаві завдання з української мови. Як зізналися учасники квесту,  це зробити було не так просто, потрібно було діяти швидко, зібрано, творчо і вміло, але всім дуже сподобалося. Учні школи в цей час зібралися в актовій залі на заочну екскурсію «Від мови, явища космічного, до рідної, простої, звичної…». Потім усі дружно вітали учасників квесту.

Виховний захід на тему : “День Героїв Небесної Сотні”

На виконання Указу Президента України від  11 лютого 2015 року № 69/2015, доручення  Глави Адміністрації Президента України від 08 лютого 2016 року № 02 – 01 / 397, відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 05 лютого 2016 року

№ 1/9- 66 щодо вшанування подвигу учасників Революції  Гідності та увічнення пам”яті Героїв Небесної Сотні повідомляємо наступне : в Дроздівській ЗОШ I-III ступенів був проведений захід, спрямований на виховання патріотизму, національної гідності, поваги до  подвигу  Героїв Небесної Сотні та демократичних цінностей,  на утвердження ідеалів свободи і демократії.

16 листопада  2018 року  в 1 -11 класах був  проведений виховний захід  на тему

« Небесна Сотня. Революція Гідності». Перший урок розпочато виконанням Державного Гімну України та хвилиною мовчання, заходи з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні відбулися під гаслом

« Небесна Сотня. На сторожі Гідності».

Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській  державі. І за цю боротьбу , за нашу свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну : своє життя віддали найкращі. І більшість із них – молоді, сильні. Ті, що починали жити. Педагогічний та учнівський колективи в Дроздівській ЗОШ I-III  ступенів вшанували Небесну Сотню.

Класний керівник 8 класу Ковальчук Олена Павлівна   провела виховний захід для учнів 1 -11 класів на тему « Небесна Сотня. Хто вмирає в боротьбі – у серцях живе повіки!»

Наші таланти

З 12 листопада в Дроздівській школі метушливо, тому що учні готуються до заходу «Наші таланти». Кожна дитина, яка має здібності вокальні, хореографічні, дикламатичні, художні – може взяти участь.

На це оголошення відгукнулося багато талановитих дітей нашої школи. Протягом всього тижня учні заповнювати та подавали заявки на участь.

20 листопада відбувся відбірковий тур. Журі оцінювали таланти дітей, вони були вражені чарівними піснями, авторськими віршами та хореографічними композиціями.

Для людини з талантом і любов’ю до праці не існує перешкод.

Людвіг Бетховен

Гурток “Юний садівник”. Ми садимо тюльпани.